Beseda na Leden 2019

Beseda "Co se vařilo u nás v kraji" 17.01.2019 v Multifunkčním centru v Červeném Kostelci

Beseda - Co se vařilo u nás v kraji

17.01.2019, Knihovna Břetislava Kafky v Sokolské ulici v Červeném KostelciMultifunkční centrum (podkroví s výtahem), od 17:00 hodin

„Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu,“ prohlásil George Bernard Shaw. A skutečně, lásku k jídlu zná každý z nás a znali ji i naši předci. Skladba jídelníčku však byla trochu jiná, než jak ji známe dnes. Přijďte si poslechnout, co tvořilo součást každodenního jídelníčku našich předků v našem regionu, jaké kuriozity se vařily a kam se dalo zajít na jídlo.

Přednášet a besedovat s vámi bude Bc. Richard Švanda, historik, správce pevnosti Dobrošov, autor mnoha odborných knih, populárně naučných publikací a článků.

Vstupné na akci je dobrovolné. Těšíme se na vaši návštěvu.

Více informací naleznete na našich stránkách:(www.vlastivednyspolek.cervenokostelecko.cz)