Kostelec na fotografiích

Zveme vás na besedu - Červený Kostelec na starých dobových fotografiích (beseda s promítáním, 15.6.2017)

V souvislosti s přípravou nové publikace se starými dobovými fotografiemi Červeného Kostelce, na které spolupracuje Vlastivědný spolek, Fotoklub, MKS Červený Kostelec a fotograf Oldřich Nermuť, připravujeme i malou besedu spojenou s promítáním některých dobových fotografií.

Chceme se trošku pobavit nad těmito krásnými fotografiemi a budeme rádi, pokud se do této besedy i aktivně zapojíte. Proto klidně přineste i své vlastní fotografie, své znalosti starého Kostelce a rádi si o nich popovídáme.

Beseda se uskuteční ve čtvrtek 15.6.2017 od 16:00 hodin v Multifunkčním centru v Knihovně Břetislava Kafky v Červeném Kostelci. Vstupné je dobrovolné.