Velikonoční výstava 2017

Výstava JARO V DOMKU BOŽENY NĚMCOVÉ 7.4.-14.4.2017

Na duben chystáme výstavu - Jaro v Domku Boženy NěmcovéV dubnu, konkrétně od pátku 7.dubna 2017 do pátku 14.dubna 2017 pro vás připravujeme tématickou výstavu v Domku Boženy Němcové.s názvem “Jaro v Domku Boženy Němcové”. Chceme si tak připomenout nejen nadcházející velikonoční svátky, ale i obecně svátky jara, které oslavují probouzení přírody, její plodnost, naději a lásku. Přijďte se podívat na jarní výzdobou naladěný Domek Boženy Němcové, prohlédnout si kraslice a kroje, dozvědět se něco o velikonočních tradicích a zvycích. Prostě přijďte načerpat inspiraci. Jarem budou inspirované i obrázky, které pro vás připravily děti z MŠ Náchodská nebo fotografie, které budou prezentovat členové červenokosteleckého Fotoklubu.Samotné výstavě pak bude předcházet její vernisáž, která se bude konat ve čtvrtek 6.4.2017 od 16.00 hodin. Vernisáž bude spojena s krátkou promluvou Mgr. Milana Horkého, ředitele Muzea B. Němcové v České Skalici. O hudební doprovod se postarají žáci ZUŠ v Červeném Kostelci.