Slunce vychází nad Koločavou

Slunce vychází nad Koločavou - další promítání Vlastivědného spolku se uskuteční 9.10.2014

Pozvánka na další akci Vlastivědného spolku Vlastivědný spolek si dovoluje pozvat své členy i širokou veřejnost na další přednášku, tentokráte s paní Dagmar Brázdovou na téma cestování a pobytu na Podkarpatské Ukrajině s názvem "Slunce vychází nad Koločavou"“, která se koná ve čtvrtek 9. října 2014 od 16:00 hodin v prostoru Multifunkčního centra v půdní vestavbě Městské knihovny v Červeném Kostelci.

Přijďte si popovídat o zážitcích z toulání po této lokalitě, plné upomínek na dávné časy a shlédnou fotografie z navštívených míst v rámce "expodice Koločava 2013,

Přijďte se podívat a popovídat si, těšíme se na Vás.

Vstupné dobrovolné (více informací o této akci také v IC Červený Kostelec / 498 100 657)