Výstava betlémů

Vlastivědný spolek pořádá v Červeném Kostelci vánoční výstavu betlémů s názvem "Půjdem spolu do Betléma..." (01.-11.12.2016)

Vlastivědný spolek Červený Kostelec ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Červený Kostelec a Městem Červený Kostelec pořádá svou další tradiční červenokosteleckou výstavu - tentokráte na téma betlémů a jejich tradice u nás.

Na výstavě bude představeno několik desítek překrásných betlémů. K vidění budou malé i velké betlémy, betlémy ze dřeva, papíru i dalších materiálů, statické i pohyblivé betlémy. Věříme, že si každý z návštěvníků nalezne svůj oblíbený a odnese si kousek inspirace i do svých domovů.

Jednotlivé betlémy pochází ze soukromých sbírek regionálních sběratelů. Děkujeme všem, za jejich ochotu zapůjčit nám na tuto výstavu své nádherné a opečovávané betlémy. A vám, případným návštěvníkům této výstavy přejeme příjemný adventní čas.

Výstava bude zahájena ve čtvrtek 1.12.2016 v 16:00 hodin slavnostní vernisáží spojenou s malým občerstvením a hudebním vystoupením žáků ZUŠ Červený Kostelec. V následujících dnech, tj. od pátku 2.12.2016 až do neděle 11.12.2016 bude výstava přístupná každý den, vždy od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. Těšíme se na setkání s vámi...